O firmie

W Shankar Packagings Limited od ponad 20 lat z pasją produkujemy opakowania FIBC. Należymy do największych i najbardziej szanowanych firm w sektorze prywatnym w Indiach.

Informacje Ogólne

W Shankar Packagings Limited od ponad 20 lat z pasją produkujemy opakowania FIBC. Należymy do największych i najbardziej szanowanych firm w sektorze prywatnym w Indiach.

Koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i dążymy do światowej klasy jakości, co pozwala nam utrzymać pozycję lidera.

Przedsiębiorstwa, wchodzące w skład Shankar Packagings Limited, cieszą się opinią silnych partnerów dla swoich klientów, ponieważ wspieramy je, tworząc globalną sieć marketingową i dystrybucyjną.

Wierzymy, że postęp musi być osiągany w harmonii ze środowiskiem, dlatego zaangażowanie w działania na rzecz społeczności i ochronę środowiska są integralną częścią wizji Shankar Packagings Limited.

Działamy wielowymiarowo, dzięki czemu dostarczymy Ci dokładnie takie produkty, jakich potrzebujesz, wtedy, kiedy ich potrzebujesz. O naszej konkurencyjności stanowią nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale też innowacyjna strategia zaopatrzenia i produkcji. Nasi klienci potwierdzają, że przyjęta strategia jest słuszna, dlatego chcielibyśmy zaprosić Cię do współpracy, abyś mógł się o tym przekonać.

Poprzez dokładne zrozumienie produktów, które są pakowane w opakowania FIBC, dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie:

  • Zasypywania i opróżniania
  • Wkładów foliowych
  • Sposobów zamknięcia worka
  • Typów zaszycia – ściegu
  • Zawiesi
  • Stabilizacji kształtu
  • Transportu materiałów niebezpiecznych
  • Opakowań elektrostatycznych typu B, C i D

Misja

Konsekwentne doskonalenie procesów technologicznych i produkcyjnych w branży opakowań FIBC, gwarantujące naszej firmie utrzymanie i umocnienie pozycji globalnego lidera jako:

  • Odpowiedzialnego partnera w zarządzaniu łańcuchem dostaw
  • Kompleksowego centrum obsługi w branży opakowań FIBC

Vikram Shankar Pandya

Dyrektor, Założyciel i Właściciel Shankar Packagings Limited​

"Kluczem do sukcesu w dzisiejszym konkurencyjnym i dynamicznym świecie jest ciągła ewolucja i doskonalenie. W Shankar Packagings Limited zdaliśmy sobie z tego sprawę i włączyliśmy tę ideę do naszego systemu i procesów. Silne fundamenty oparte na wartościach, etyce i zarządzaniu umożliwiły nam rozwinięcie działalności generującej stały dochód z dużym potencjałem wzrostu. Firma SPL jest uznawana za lidera rynku i preferowanego partnera przez wszystkich głównych i globalnych klientów. Odzwierciedleniem tego jest fakt, że ponad 95% naszej produkcji jest eksportowana do Europy, USA i Afryki.

Z entuzjazmem podejmujemy wyzwania, które stawia przed nami przyszłość. Jesteśmy pewni, że strategia stawiania sobie ambitnych celów przy jednoczesnym rozbudowywaniu działalności poprowadzi nas ku nowym horyzontom."

Dlaczego SPL?

Zatrudniamy ekspertów, którzy pozyskują surowce najwyższej jakości. Doświadczeni technicy i najnowocześniejszy sprzęt gwarantują, że nasze procesy operacyjne i opakowania odpowiadają Państwa wysokim standardom.

Warto wybrać SPL ponieważ w indywidualny sposób pochodzimy do potrzeb naszych klientów. Z przyjemnością odeślemy Państwa do niektórych z naszych renomowanych klientów, którzy polegają na nas, w zakresie dostarczania FIBC.

Nasza koncepcja nigdy się nie zmieniła, choć zmieniły się linie naszych produktów. Rozwinęliśmy się, aby sprostać ciągle rosnącym wyzwaniom, stawianym przez naszych klientów – odpowiadamy na te wyzwania oferując nowe wzory worków oraz nowe produkty i usługi.

Dysponujemy w pełni zintegrowaną fabryką z najnowocześniejszą technologią, dzięki czemu oferujemy wyroby w wielu wariantach przy zachowaniu pełnej kontroli nad procesem produkcyjnym i jesteśmy niezależni od ryzyka związanego z outsourcingiem.

Powyższe rozwiązania pozwalają nam szybko oraz elastycznie reagować na zmiany w ilościach i specyfikacji zamówień.